Tytuł nie kłamie – to książka o lękach.

O tysiącu przeróżnych lęków, wypełzających nie wiadomo skąd. O lękach społecznych, o niczym nieuzasadnionych potrzebach spełniania cudzych oczekiwań, o rozrastających się w naszych głowach katastroficznych obrazach przyszłości.

To także ekstremalny zapis nieustannego przełamywania własnych ograniczeń i trudów w trakcie wychodzenia z tzw. strefy komfortu, prowadzącego ostatecznie do ustanowienia nieoficjalnego rekordu świata oraz trzech oficjalnych rekordów Europy w skoku formacji spadochronowej z balonu na ogrzane powietrze.

Książka w dość zabawny, a czasami wzruszający sposób pokazuje siłę drobnostek, które przybierając monstrualnych rozmiarów zaczynają mieć niemal nieograniczony wpływ na procesy podejmowania przez nas ważnych życiowych decyzji.

Wnioski czytelnika ukierunkowane są na dwie główne refleksje: po pierwsze – każdy zwykły człowiek może wziąć udział w najbardziej ekstremalnych aktywnościach, nie trzeba być do tego nadczłowiekiem, a po drugie – nie ma możliwości doświadczenia poczucia bycia spełnionym, jeżeli nie pokona się samego siebie.

"Trudno uwierzyć, że w skromnej postaci pana Tomasza tkwi tak wielki życiowy potencjał. Jego młodzieńcze marzenia nie odbiegały od przeciętnych. Te odważniejsze skrywały się za horyzontem nieosiągalności. Jego wewnętrzna siła  i chęć pokonywania trudnych wyzwań, pozwoliły panu Tomaszowi spróbować pokonać niemożliwe. Dysponując niespożytą wewnętrzną siłą, nabytą rzetelną i wszechstronną wiedzą, nie bez obaw spróbował zajrzeć za ten tajemniczy horyzont. Udowodnił, że jest to możliwe. Przed tym musiał pokonać samego siebie. On tego dokonał. Jak to osiągnął, jakim kosztem, przeczytajcie " Historię Tysiąca Lęków ". Ja coś o tym wiem z autopsji"  - Mirosław HERMASZEWSKI

Audiobook - nagranie dźwiękowe książki czytane przez aktora Sławomira Packa.

Użytkownik otrzymuje płytę CD, w pudełku z okładką, która zawiera nagrania podzielone na rozdziały w formacie: MP3 i CD Audio.

Umożliwia to odtwarzanie materiału w tradycyjnych odtwarzaczach CD jak również CD MP3 lub na komputerze z napędem CD/DVD.

Napisz opinię

Zaloguj się lub zarejestruj się, aby dodać opinię

Historia tysiąca lęków - Audiobook CD

  • Kod produktu: Audiobook CD
  • Dostępność: W magazynie
  • 29.90PLN


Produkty powiązane

Historia tysiąca lęków - książka

Historia tysiąca lęków - książka

Tytuł nie kłamie – to książka o lękach. O tysiącu przeróżnych lęków, wypełzających ..

49.90PLN

Historia tysiąca lęków - eBook

Historia tysiąca lęków - eBook

Tytuł nie kłamie – to książka o lękach. O tysiącu przeróżnych lęków, wypełzających ..

19.90PLN

Historia tysiąca lęków - Audiobook

Historia tysiąca lęków - Audiobook

Tytuł nie kłamie – to książka o lękach. O tysiącu przeróżnych lęków, wypełzających..

19.90PLN